APIE MUS

DNAFit buvo įkurta Jungtinėje Karalystėje, bendrovės steigėjai yra DNR ir biocheminių tyrimų, pramonės šakų atstovai, dirbantys šioje srityje daugiau kaip dešimtmetį. Remiantis šia patirtimi, mūsų komanda gali suteikti jums savo naujausią inovaciją “DNAFit produktų asortimentą”. Žmogaus genomas turi neeilinį informacijos lobyną apie žmogaus socialinę raidą, fiziologiją ir evoliuciją. Taip pat, čia rasite žymiai gilesnes žinias apie tai, kaip žmogaus kūnas funkcionuoja ir visus kitus biologinius atsakymus. Su DNAFit tyrimais, specialistų komanda atskleidė, mokslo laimėjimus, žmogaus genomikos mokslinių tyrimų srityje. Dabar kiekvienas gali sužinoti daugiau  apie save  šių genetinių žinių dėka. Analizuojant ryšį tarp genų, mitybos ir gyvenimo būdo santykių, DNAFit genetiniai testai padės jums suprasti daugiau apue sveikatą ir gerą savijautą. Panaudojant modernias molekulines technologijas, mūsų specialistų komanda, sudaryta iš ekspertų, (žmogaus genetikos, nutrigenomikos, taip pat sporto mokslo srityse) suteiks jums patikimą, aukštos kokybės paslaugą, atitinkančią aukščiausius tarptautinius standartus.  

MŪSŲ SIEKIAI

DNAFit  praktinis  kodeksas:
  • Genų variacijos, kurios yra tiriamos, turi būti kliniškai patvirtintos.
  • Rizikos įvertinimas turi naudoti pripažintus metodus.
  • Turi būti aiškiai išdėstytos privatumo ir  kliento DNR saugojimo sąlygos.
  • Turi būti pateikta klientui pilna ir aiški informacija, kad klientas galėtų suprasti tyrimo esmę, įskaitant tyrimo tikslumą ir apribojimus.
  • Rekomendacijos pirkti tolimesnius produktus (pvz. papildus) turi būti pateiktos aiškiai ir remtis moksliniais įrodymais.
  • Dėl kai kurių tyrimų paaiškinimų, turi būti sudarytos visos galimybės klientui pageidaujant pasikonsultuoti su genetikos ar mitybos specialistu.
  • Genetiniai tyrimai  neturėtų būti atliekami žmogui, kuris nesupranta jų esmės.